Co získáte

Kurz Projektové řízení vás naučí, jak si správně vytýčit cíle, naplánovat projekt, úspěšně ho realizovat a ukončit. Dozvíte se zde, co všechno by měl projektový manažer znát a ovládat.

Na závěr studia, pokud si budete jisti vašimi znalostmi, můžete přistoupit k závěrečnému testování, ve kterém se prověří vaše znalosti projektového řízení. Na základě výsledku testu vám bude zaslán zdarma certifikát potvrzující úroveň vašich znalostí problematiky.Projektové řízení vám změní život

Honza je projektovým manažerem už řadu let a cítí, že ho jeho práce čím dál tím více vyčerpává. Neustále musí dohlížet na milion drobností, hlídat každý krok, aby projekt dokončil pokud možno včas. Ale ani to většinou nestačí a jeho lidé nestíhají projekty v termínu, v perfektní kvalitě, nebo obojí dohromady. Podřízeným vadí, že musí dělat přesčasy a pod tlakem, nadřízeným vadí prodražení opožděných projektů a všichni to Honzovi dávají pocítit. Stres se začíná projevovat na jeho zdraví i rodině.

Jeho kolega Jirka na tom byl dost podobně. Dokonce začal uvažovat o tom, že změní práci. Začal se zamýšlet nad tím, co je vlastně špatně a jak to vyřešit, když jednou objevil inzerát na kurz Projektové řízení. Nejprve ho napadlo, že to vlastně nepotřebuje, když už je projektovým manažerem tolik let. Na druhou stranu si řekl, že něčím začít musí. Buď mu to pomůže, nebo mu to přinejmenším neublíží.

Dnes má Jirka ve své kanceláři pověšený certifikát o úspěšném absolvování kurzu Projektové řízení. Právě teď už ho ale v kanceláři nezastihnete. Je po pracovní době, a protože už Jirka přesčasy dělat nepotřebuje, tráví volný čas se svojí rodinou. Uvědomil si, že manažer nemá udělat všechno sám, ale měl by koordinovat práci ostatních, a naučil se projekt dobře naplánovat a úkoly rozdělit podřízeným. Přesto, že má méně stresu a v práci tráví méně času než předtím, projekty jsou dokončeny včas, podřízení vše stíhají a nadřízení jsou spokojeni, protože náklady na projekty klesají (na rozdíl od Jirkových prémií).